SAP Teknolojileri - VİZYONER

İçeriğe git

Ana menü:

SAP Teknolojileri: Webdynpro (Java & ABAP)
Webdynpro web tabanlı arayüz geliştirme teknolojisidir. ABAP yada Java programlama dilleri ile geliştirme yapılabilir. Webdynpro teknolojisi ile hiç kod yazmadan yada az kod yazılarak çok hızlı bir şekilde arayüz geliştirmesi yapılabilir. Zengin arayüz bileşenleri ile istenilen fonksiyonalite büyük ölçüde sağlanabilecektir. Tecrübe ettiğimiz portal projelerinde genellikle “Business” kullanıcılara hitab eden arayüzlerde Webdynpro teknolojisini tercih ediyoruz.

SAP Teknolojileri: ABAP
Sektör lideri SAP ERP ve CRM platformlarında kurgulanan süreçler içerisinde gerekli geliştirme, iyileştirme ve entegrasyon çalışmaları için kullanılan programlama dilidir. Hem süreç uyarlamalarında geliştirme desteği sağlamak, hem de kapsamlı proje planlarında ERP süreçlerine aşina olarak projeler geliştirme kabiliyetimiz bulunmaktadır.

SAP Teknolojileri: SAP Workflow
SAP ERP temelli kurumsal süreçlerde; Sadece ERP üzerinde yürütülen Kurum içi süreçlerin iş akışı takibi ve onay adımlarının kurgulanması ihtiyaçlarına çözüm olarak kullanılan teknolojidir. Süreçlerin birbiri ardına yürütülebilmesi için “SAP WorkFlow Engine” teknolojisine kapsamlı hakim olmak gerekmektedir. Bu birikim aynı zamanda diğer geliştirme ihtiyaçlarına da kurumsal ve sürdürülebilir gözle yaklaşım kabiliyetini geliştirmekte ve katmadeğerli çözümleri kurumlara kazandırma imkanı sağlamaktadır. Tecrübeli danışmanlarımız bu alanda çözümler sunmaktadır.

SAP Teknolojileri: Visual Composer
SAP’nin ADOBE firmasıyla ortak geliştirdiği Web ve Flash tabanlı arayüz geliştirme ve sunumu teknolojisidir. Hiç kod yazılmadan modelleme yöntem (MVC) ile geliştirme yapılır. Daha çok Yalın veri giriş ekranları, Veri Listeleme, Sorgulama ve raporlama amaçlı kullanılmaktadır. Çeşitli veri kaynaklarından gelen veriler birleştirilerek veri listeleme ve grafik gösterimi ile son kullanıcıya sunulur.

SAP Modül Danışmanlığı
SAP sektöründe uzun yıllardır projelerde bulunmuş etkin ve sektörel olarak zengin tecrübeye sahip kadromuzla sizlere gerek proje gerekse outsource iş modeliyle hizmet sunabiliriz.
İçeriğe dön | Ana menüye dön