Bilim ve Teknoloji Danışmanlığı - VİZYONER

İçeriğe git

Ana menü:

Bilim ve Teknoloji Danışmanlığı

Hizmetlerimiz
  • Bilim ve teknoloji 21.yy'ın dinamikleriyle artan önemini korurken, yeni stratejilerin odağında bulunuyor. Kamudan sivil topluma kadar bilgi toplumunun bütün katmanlarında bireyden organizasyonlara kendini yeniliyor.
  • Vizyoner Bilişim ve Yönetim Danışmanlığı olarak farkındalık orijininde hizmetlerinin odağına bu bilinçle hizmet vermektedir.
  • Artık 21.yy'ın enformasyon devriminin ivmelenerek sürdürüleceği açık olarak gözlemlenmektedir.
  • Devletler stratejilerini bu doğrultuda yenilerken sivil toplum hareket dinamiklerinde bunu göz önünde bulundurmaktadır.
  • Artık yeni kavramlarımız var. Gündelik hayatımızın parçası haline gelen bu denklemde yerimizi belirlememiz için varız.
  • Teknoloji bilimin bir aracı iken bugün ana dinamiklerinde yer alıyor. Yani birbirinden ayırılmaz hale geldi. Entelektüel sermayenin bu denli ivmelenmesinde sosyal hayatın gerektirdiği iletişim kültürünün önemi büyük. Hiç kaçınılmaz şekilde bütün kurumlarımızda artık profesyonel desteğin olmazsa olmaz bilincindeyiz. Bu bilinçle ana omurgamızı geleceğin öngörüsünde dizayn ettik ve hizmetlerimizi bu esaslara göre kuruyoruz.
  • Deneyimlerimizin bize verdiği tecrübe ile ideallerin kesiştiği noktada tam da vizyoner kimliğin ufuk çizgisini oluşturduğunu gördük. İnsan bu çizginin neresinde? Bilim- Toplum projelerinin merkez noktasını insan oluşturuyor. Kendi modellerimizi bu kritik bakış açısının üzerine bina ettik.

Hizmet Alanları
Düşünce Kuruluşları
Eğitim Kurumları
Sivil Toplum Kuruluşları
Üniversiteler
Kamu Kurumları
Özel Sektör Kuruluşları

Çalışma Prensipleri
Şeffaflık
Sürdürülebilirlik
Toplumsal Değerler
Etik değerler  

Modelimiz
19. ve 20. yy birikimlerini sırtlanarak 21yy la adım attık birçok kritik süreçlerden geçtik entelektüel birikimler en kalıcıları oldu. Bilgi devrimini yaşıyoruz ve hayatımız beklenmedik şekilde teknolojinin gölgesinde geçiyor.

Modelimiz organizayonel dinamiklerin entelektüel birikimlerin kesişim noktasında politika ve stratejilerin sürdürülebilir yönetim dinamiklerinin üzerine kurgulandı.

Eğitim dünyanın en zor sektörü çıkış noktası olarak eğitimi seçtik; zira eğitimde edinilecek başarı kendini diğer sektörlere kendiliğinden aşılayacaktır. İnsan ve bilgi odak noktamızı oluşturuyor teknoloji ise bu iki odağın hizmetinde bulunuyor.


 
Copyright 2017. All rights reserved by Vizyoner.
İçeriğe dön | Ana menüye dön